O nas

Twój sukces jest celem wszystkich naszych działań! 

Historia

slider9-300x200.jpg

Jesteśmy firmą działającą na rynku ponad 20 lat, której domeną jest kompleksowa aranżacja i wyposażanie sklepów. Projektowanie dostosowane do branży odzieżowej to nasza wizytówka. Projektujemy także koncepcje: sklepów, mebli, hoteli, biur. Nasze realizacje można spotkać w całej Polsce jak i poza granicami kraju.
 

Stawiamy na funkcjonalność i estetykę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Oferowane przez nas produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i wytrzymałość. Sprawiamy, że stworzona przez nas aranżacja jest komfortowa zarówno dla klientów, jak i pracowników projektowanych lokali.

Wizja i Misja

Misją firmy jest całościowy proces projektowania i dostarczenia do klientów  wyposażenia najwyższej jakości. Posiadając  nowoczesne maszyny oraz zespół  wysoko  wykwalifikowanych pracowników możemy wyprodukować  każdy  projekt, każdy mebel i  każdy wzór użytkowy.


Pragniemy towarzyszyć Państwu począwszy od pomysłu na posiadanie własnego sklepu,  poprzez etap realizacji. Mogą Państwo liczyć na nasze: fachowe doradztwo, wykonanie projektu, produkcję, transport  zakupionego towaru  oraz profesjonalny montaż. Cechuje nas: elastyczne podejście wobec oczekiwań i potrzeb naszych klientów współpracujących z odbiorcami różnych segmentów rynku, zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z biznesowymi.

historia-300x196.jpg

Sprawdź naszą poprzednią stronę 

Działamy globalnie

MAPKA NEW .png